Dávkovače jsou moderní koncepce umožňující jednoduché čištění a jednoduchou výměnu odměrek. Regulaci tolerance hmotnosti dávky je možné provádět pomocí tlačítek na OP stroje, nebo zpětnou vazbou pomocí vážící plošiny, nebo průběžných dynamických vah. Dávkovač lze použít též jako samostatné zařízení, nebo k jiným typům balicích strojů.

Objemové třecí dávkovače
VD 15S,
VD 36S,
VD 72S
Objemové třecí dávkovače jsou určené pro dávkování širokého sortimentu drobného kusového neabrazivního zboží typu zrnková káva, luštěniny, rýže, mražená zelenina, krmivo pro psy a podobných.

Výkon stroje: max. 120 dávek/min., podle objemu a vlastností zboží

Objemy dávek: do 1500 ccm, do 3600 ccm, 7200 ccm, na jeden výsyp
Objemové klapkové dávkovače
VDC 15S,
VDC 36S,
VDC 72S
Objemové klapkové dávkovače jsou určené pro dávkování širokého sortimentu drobného kusového abrazivního zboží typu cukr krystal, sůl a podobných.

Výkon stroje: max. 80 dávek/min., podle objemu a vlastností zboží

Objemy dávek: do 1500 ccm, do 3600 ccm, 7200 ccm, na jeden výsyp

Šnekové dávkovače
AF 15S,
AF 36S
Šnekové dávkovače jsou určené k přesnému dávkování širokéhosortimentu práškového zboží typu mletá káva, koření a kořenící směsi, kakao, sušená smetana, cukr moučka a podobných.

Výkon stroje max. 120 dávek/min., podle velikosti dávky a vlastností zboží.

Velikost dávky: dle použitého dávkovacího šneku.
Žlabové dávkovací váhy
DVS 1,
DVS 2,
DVS 3,
DVS 4,
DVS 6,
DVS 8
Žlabové dávkovací váhy jsou určené k přesnému dávkování širokého sortimentu zboží typu piškoty, sušené ovoce, chipsy, těstoviny a podobných. Stroj je moderní koncepce umožňující rychlou změnu váženého zboží, jeho hmotnosti a jednoduché čištění.

Výkon vah: max. 82 dávek/min., podle velikosti dávky a vlastností zboží

Velikost dávky: dle požadovaných objemů a velikosti vysýpacích kapes

Kapalinové dávkovače LP Pro dávkování kapalných a pastovitých hmot nabízíme řadu čerpadel od standardních pístových až po inteligentní kapalinové pumpy řady LP.Zpět